Antalya Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Antalya Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Antalya Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016 2016 yılında önceki yıllarda olduğu gibi bir çok birime alım yapmaya devam edecek Türkiyenin Çalışkan Belediyelerinden Olan Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımını bir önceki yıllara göre oldukça arttırdığı görülmektedir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 Bu Birimlerin Başında Zabıta, İtfaiye ve Belediye Hizmet Binasındaki Personel ihtiyacını karşılayacak, Açıktan Atama Yolu ve Kpss puanları ile adayları değerlendirerek alım yapan Antalya B.B. Özenle seçtiği Personellerini almaya gayret gösteriyor.
belediye-personeli


Antalya Büyükşehir Belediyesine Başvurunuz için CV-Öz Geçmişinizi İnsan Kaynaklarına Bırakın Değerlendirme yapıldıktan sonra sizi bir sonraki aşama olan Antalya Büyükşehir Belediyesine Mülakata Çağırıldığınızda Lütfen Giyim Kuşam konusunda çok hassas olarak Mülakata katılınız ve araştırma yapmaya özen gösteriniz.

zabita-itfaiye-logo

Antalya Büyükşehir Belediyesinde Çalışan Personel Maaşları için Lütfen Belediye Memur Maaşları Sayfasını Ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Memur Alımları için Lütfen Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Adalet Bakanlığı Hakim Alımı 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Serpil dedi ki:

    Bayan itfaiyeci alım i neden yapılmıyor niteliklerde erkek olmasi gerektiği var bayan itfaiyeci alımı yapılmayacak madem neden Antalya da bu bölüm var ve bayanlarda okuyabiliyor okula girişde belirtilsin sadece erkekler is bulabiliyor diye bilsem bu bölümü okumazdim alimlarla ilgili bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim

BİR YORUM YAZ