Bursa Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Bursa Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Bursa Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016 2016 yılında önceki yıllarda olduğu gibi bir çok birime alım yapmaya devam edecek Türkiyenin Çalışkan Belediyelerinden Olan Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımını bir önceki yıllara göre oldukça arttırdığı görülmektedir.

BURSA Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 Bu Birimlerin Başında Zabıta, İtfaiye ve Belediye Hizmet Binasındaki Personel ihtiyacını karşılayacak, Açıktan Atama Yolu ve Kpss puanları ile adayları değerlendirerek alım yapan BUrsa B.B. Özenle seçtiği Personellerini almaya gayret gösteriyor.
belediye-personeli


Bursa Büyükşehir Belediyesine Başvurunuz için CV-Öz Geçmişinizi İnsan Kaynaklarına Bırakın Değerlendirme yapıldıktan sonra sizi bir sonraki aşama olan Bursa Büyükşehir Belediyesine Mülakata Çağırıldığınızda Lütfen Giyim Kuşam konusunda çok hassas olarak Mülakata katılınız ve araştırma yapmaya özen gösteriniz.

zabita-itfaiye-logo

Bursa Büyükşehir Belediyesinde Çalışan Personel Maaşları için Lütfen Belediye Memur Maaşları Sayfasını Ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Memur Alımları için Lütfen Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Adalet Bakanlığı Hakim Alımı 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. ramazan dedi ki:

  a.2 sınıfı b.sınıfı e.sınıfı forklift belgesi güvenlik sertifikam üstün hzmet belgem var eger bana yardımcı olup belediyeye gırmeye yardım cı olana gönlümden 5.000 10.000 tl para vercem gözümü kırkmadan nom. 05435187116

 2. Atila eslek dedi ki:

  Src2 src4 piskoteknik b.sinfi ehliyetim var belediye yada kamu kurumlarinda is ariyorum yardimci olursaniz bir ömür boyu dua ederim cok ihtiyacim var
  Atila eslek 0535.2069741

 3. Aynur ÇATALBAŞ dedi ki:

  BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE HALKIMA HİZMETE BULUNMAK İSTEMEKTEYİM 1990 DOĞ OLUF LİSE GIDA MEZUNUYUM SANTRAL VE TEMİZLİK İŞLERİNDE TECRÜBELİYİM BÜYÜK ŞEHİRİN BÜTÜN BİRİMLERİNDE GÖREV ALABİLİRİM

 4. Mesude kürel dedi ki:

  İnsanları kandırmayın lütfen eeeyy belediye çalışanları ümitlendirmeyin.umutlarımız la oynamayın bir sene oldu ben size cv bıraktım .aramadınız umutlandırdınız bide.ama haklısınız daha sizlerin yakın akrabalarınız var bizlerden önce .Allah büyük seçimler gelir elbet .ozaman görürsünüz benim ve yakınlarımdan en az 100 oy şimdiden saymayın .selamlaaaar.

  Mesude kürel

BİR YORUM YAZ