Çorum Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Çorum Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Çorum Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı 2016 yılında önceki yıllarda olduğu gibi bir çok birime alım yapmaya devam edecek Türkiyenin Çalışkan Belediyelerinden Olan Çorum Büyükşehir Belediyesi Personel Alımını bir önceki yıllara göre oldukça arttırdığı görülmektedir.

Çorum Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 Bu Birimlerin Başında Zabıta, İtfaiye ve Belediye Hizmet Binasındaki Personel ihtiyacını karşılayacak, Açıktan Atama Yolu ve Kpss puanları ile adayları değerlendirerek alım yapan ÇBB Özenle seçtiği Personellerini almaya gayret gösteriyor.
belediye-personeli


Çorum Büyükşehir Belediyesine Başvurunuz için CV-Öz Geçmişinizi İnsan Kaynaklarına Bırakın Değerlendirme yapıldıktan sonra sizi bir sonraki aşama olan Çorum Büyükşehir Belediyesine Mülakata Çağırıldığınızda Lütfen Giyim Kuşam konusunda çok hassas olarak Mülakata katılınız ve araştırma yapmaya özen gösteriniz.

zabita-itfaiye-logo

Çorum Büyükşehir Belediyesinde Çalışan Personel Maaşları için Lütfen Belediye Memur Maaşları Sayfasını Ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Memur Alımları için Lütfen Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Adalet Bakanlığı Hakim Alımı 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Raşit Deniz dedi ki:

    BEN MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM MUHASEBE OKUDUM ENGELLİĞİM YÜZDE 50

  2. Raşit Deniz dedi ki:

    BEN MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM MUHASEBE OKUDUM ENGELLİĞİM YÜZDE 50

BİR YORUM YAZ