Daire Başkanı Maaşları Ne Kadar

Daire Başkanı Maaşları Ne Kadar

Daire başkanı Maaşları 2016, bağlı olduğu şubelerin düzenli olarak çalışmasını sağlamaktadır. Bununla beraber verilen bir işin zamanında bitirmesini sağlayan liderlik ruhu taşıyan kişilerin almış olduğu mesleklerden biride Daire başkanı mesleğidir. Devlet kurumları tarafından atanan Daire başkanları o büro veya şube nin düzenini sağlayan, verilen işi takip eden kişilere verilen addır.

daire-baskani-maasi


2016 yılının Ocak ayında belirlenen zamlar ile beraber Daire başkanı maaşlarında yükselmeler görülmüştür. Bu yükselmeler ile beraber 2015 – 2016 güncel daire başkanı maaşları 5771,82 TL olmuştur.  Daire başkanlığına atanmak için bir sınava girmeniz gerek yoktur yapmış olduğunuz memurluk işlerinizden sonra yapmış olduğunuz çalışmalara göre atama yetkisinde bulunan üst kişiler sizi atamaktadırlar.daire-baskani-maaslari-2016
Daire Başkanı Maaşlarına ilave olarak 181 TL Aile yardım bildirimi evli ve eşi çalışmayan bir Daire başkanı için geçerli olup, Çocuk ücretide almaktadırlar. Memur Maaşları alan Daire Başkanları KPDS sınavlarından başarılı oldukları takdirde Yabancı Dil Tazminatıda almaktadırlar.

Bir önceki yazımız olan Antropolog Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ