Denizli Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Denizli Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Denizli Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı 2016 yılında önceki yıllarda olduğu gibi bir çok birime alım yapmaya devam edecek Türkiyenin Çalışkan Belediyelerinden Olan Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımını bir önceki yıllara göre oldukça arttırdığı görülmektedir.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 Bu Birimlerin Başında Zabıta, İtfaiye ve Belediye Hizmet Binasındaki Personel ihtiyacını karşılayacak, Açıktan Atama Yolu ve Kpss puanları ile adayları değerlendirerek alım yapan DBB Özenle seçtiği Personellerini almaya gayret gösteriyor.
belediye-personeli


Denizli Büyükşehir Belediyesine Başvurunuz için CV-Öz Geçmişinizi İnsan Kaynaklarına Bırakın Değerlendirme yapıldıktan sonra sizi bir sonraki aşama olan Denizli Büyükşehir Belediyesine Mülakata Çağırıldığınızda Lütfen Giyim Kuşam konusunda çok hassas olarak Mülakata katılınız ve araştırma yapmaya özen gösteriniz.

zabita-itfaiye-logo

Denizli Büyükşehir Belediyesinde Çalışan Personel Maaşları için Lütfen Belediye Memur Maaşları Sayfasını Ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Memur Alımları için Lütfen Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Yüzbaşı Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. veysel öztürk dedi ki:

    su an çalışmıyorum ış arıyorum şoför olarak zabıta memur olarak

  2. Sefer dedi ki:

    Önlisans mezunuyum lisans son sınıftayım.işe ihtiyacım var.ayrica güvenlik kimliğim var.yardimci olursaniz sevinirim.

BİR YORUM YAZ