Düzce Belediyesi Memur Personel Alımı 2016c

Düzce Belediyesi Memur Personel Alımı 2016c

Düzce Belediyesi Memur Alımı 2016 yılında önceki yıllarda olduğu gibi bir çok birime alım yapmaya devam edecek Türkiyenin Çalışkan Belediyelerinden Olan Düzce Belediyesi Personel Alımını bir önceki yıllara göre oldukça arttırdığı görülmektedir.

Düzce Belediyesi Personel Alımı 2016 Bu Birimlerin Başında Zabıta, İtfaiye ve Belediye Hizmet Binasındaki Personel ihtiyacını karşılayacak, Açıktan Atama Yolu ve Kpss puanları ile adayları değerlendirerek alım yapan DB Özenle seçtiği Personellerini almaya gayret gösteriyor.
belediye-personeli


Düzce Belediyesine Başvurunuz için CV-Öz Geçmişinizi İnsan Kaynaklarına Bırakın Değerlendirme yapıldıktan sonra sizi bir sonraki aşama olan Düzce Belediyesine Mülakata Çağırıldığınızda Lütfen Giyim Kuşam konusunda çok hassas olarak Mülakata katılınız ve araştırma yapmaya özen gösteriniz.

zabita-itfaiye-logo

Düzce Belediyesinde Çalışan Personel Maaşları için Lütfen Belediye Memur Maaşları Sayfasını Ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Memur Alımları için Lütfen Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Adalet Bakanlığı Hakim Alımı 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. bayram büyük dedi ki:

    Benim yüzde atmıştır raporun var aldigimrapordan dolayı ise girmekte zorlanıyorum yüzdedort ozurlucalistirma hakkından yararlanmak istiyorum butonuna bana yardımcı olurmusunuz

BİR YORUM YAZ