Fizyoterapist Maaşları Ne Kadar

Fizyoterapist Maaşları Ne Kadar


Fizyoterapist Maaşları
, Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışan Kamu bünyesinde oldukça fazla maaşlar alırlar, 657 Sayılı Devlet memuru statusunde olduğu gibi çalıtığı yıl ve derecesine göre maaşları değişiklik gösterebilmektedir.

fizyoterapist-maaslari-2016

Fizyoterapist Maaşları 2017 Yılında 657 sayılı devlet memurlarının Memur Maaşları aldığı zam gibi bir çok zam almış ve genellikle %3’lük zam dilinden yararlanmıştır ve 2300 TL ile 3000 TL arasında bir değişiklik göstermektedir. 2017 Ocak ayında aldıkları bu zam ve artış Temmuz ayındada ön gördüğümüz artış dilimi yine %3’lük bir zam alınacağı tutardır.


Özel Hastane Fizyoterapist Maaşları 2017 yılında Çalıştıkları Hastanenin durumuna göre belirlenir yalnız Özel hastanede çalışan Fizyoterapist Maaşları oldukça yüksektir, dediğimiz gibi Hastanelere göre değişiklik gösterir ve 2800 ile 3500 TL arasında bir maaş almaktadırlar. Hastanelerde çalışan fizyoterapistlerin maaşı pek fazla artış göstermez, Burdaki Doktor, Hemşire ve çalışanların maaşını hastane yönetimi belirler.

2016-fizyoterapist-maaslari

Kamuda Çalışan Fizyoterapist Maaşlarına ilave olarak ek tazminatlar almaktadır, evli ve eşi çalışmayan bir fizyoterapist’in maaşına ilave olarak aile yardım tazminatı 204 TL olarak eklenir. Ayrıca Çocuk tazminatıda alırlar ve bu tazminatın rakamı ise 50 TL olarak belirlenmiş olup her zam döneminde bu tazminatlarda değişmektedir. Temmuz ayında Fizyoterapist Maaşları hakkında bilgi almak için sayfamızı takip edebilir yorum kısmından fikirlerinizi gönderebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hava Kuvvetleri Sözleşmeli Er Maaşları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ