Hakim Maaşları Ne Kadar

Hakim Maaşları Ne Kadar

Hakim Maaşları 2017 Ocak ayında aldıkları maaş zammı diğer memur statüsünde çalışanlar gibi aynı zam oranıyla artış göstermektedir. Hakim’ler bir çok memura göre daha fazla maaş aldıkları gibi yaptığı işe oranla daha iyi maaş almaktadır.

hakim-maaslari-2016

Hakim Maaşlarının aldığı zam oranları maaşları yüksek olduğu için daha fazla artış göstermektedir, Hakimlerin maaşları çalışma yılına ve derecesine göre artış göstermektedir, Hizmet yılı fazla olan diğer hakimlere nazaran daha fazla maaş zammı alacağı aşikardır.

Hakim Maaşları 2017 yılında Ocak ayında aldığı zam oranı yukarda belirttiğimiz durumlara göre değişiklik gösterdiği gibi aldığı zam oranı %3lük bir zam oranıdır, Diğer Zam Oranı ise Temmuz ayında olacağı gibi zam oranlarını o zaman sayfamız üzerinden güncelleyeceğiz. Temmuz ayı geldiğinde sayfamızı takip ederek gerekli güncellemeleri yaptığımızda sayfamızı takip edebilirsiniz, Ayrıca Bir hakim iseniz sizden ricamız sayfamızda belirtemediğimiz ek bilgileri yorum kısmından bize ileterek maaşlarınız hakkında bizlere ve maaşlarınızı merak edenleri aydınlatabilirsiniz.


Hakim Maaşları 2017 Ocak ayında aldıkları zam yanında Evli ve eşi çalışmayan bir hakimin maaşına ilave olarak Aile yardım tazminatı almaktadır ve Aile yardım bildirimi 2017 ocak ayında olduğu gibi her zam diliminde artış göstermektedir, 2017 Ocak ayında aile yardım bildirimi 204 TL olarak belirlenmiştir. Çocuk tazminat ise 50 TL olarak belirlenmiştir.

2016-hakim-maaslari
Hakim Maaşları 2017 yılında derecelerine göre belirlenmiştir, Derecesi fazla olan hakim maaşları daha yüksek maaş almaktadırlar.

  1. Derecede çalışan Hakim 8\3 Hizmet yılı 2 : 5245 TL olarak Maaş Almaktadır.1. Derecede çalışan Hakim 1\1 Hizmet yılı 15 : 6625 TL olarak Maaş Almaktadır.
  2. Sınıf çalışan Hakim 1\4 Hizmet yılı 21 : 8991 TL olarak Maaş Almaktadır.

2017 Temmuz Hakim Maaşları için sayfamızı takip ederek tüm detayları öğrenebilirsiniz.
Savcı Maaşları Hakkında Bilgi almak için Lütfen Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Hava Kuvvetleri Sözleşmeli Er Maaşları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ