Kayseri Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı 2016 yılında önceki yıllarda olduğu gibi bir çok birime alım yapmaya devam edecek Türkiyenin Çalışkan Belediyelerinden Olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Alımını bir önceki yıllara göre oldukça arttırdığı görülmektedir.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 Bu Birimlerin Başında Zabıta, İtfaiye ve Belediye Hizmet Binasındaki Personel ihtiyacını karşılayacak, Açıktan Atama Yolu ve Kpss puanları ile adayları değerlendirerek alım yapan KB Özenle seçtiği Personellerini almaya gayret gösteriyor.
belediye-personeli


Kayseri Büyükşehir Belediyesine Başvurunuz için CV-Öz Geçmişinizi İnsan Kaynaklarına Bırakın Değerlendirme yapıldıktan sonra sizi bir sonraki aşama olan Kayseri Büyükşehir Belediyesine Mülakata Çağırıldığınızda Lütfen Giyim Kuşam konusunda çok hassas olarak Mülakata katılınız ve araştırma yapmaya özen gösteriniz.

zabita-itfaiye-logo

Kayseri Büyükşehir Belediyesinde Çalışan Personel Maaşları için Lütfen Belediye Memur Maaşları Sayfasını Ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Memur Alımları için Lütfen Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Adalet Bakanlığı Hakim Alımı 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. fatma dedi ki:

  Bilgi sayarli muhasebe bölümü mezunuyum on parmak f klavye kullanabilirim kayseri de oturuyorum

 2. fatma dedi ki:

  Bilgisayarlı muhasebe bölümü mezunuyum on parmak kullanabilirim

  1. Deniz dedi ki:

   Ya gercekten mi buraya yazınca onlar seni görecek ve alacak öyle mi ya biraz akıl lütfen akil

BİR YORUM YAZ