Manisa Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Manisa Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Manisa Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı 2016 yılında önceki yıllarda olduğu gibi bir çok birime alım yapmaya devam edecek Türkiyenin Çalışkan Belediyelerinden Olan Manisa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımını bir önceki yıllara göre oldukça arttırdığı görülmektedir.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 Bu Birimlerin Başında Zabıta, İtfaiye ve Belediye Hizmet Binasındaki Personel ihtiyacını karşılayacak, Açıktan Atama Yolu ve Kpss puanları ile adayları değerlendirerek alım yapan MBB Özenle seçtiği Personellerini almaya gayret gösteriyor.
belediye-personeli


Manisa Büyükşehir Belediyesine Başvurunuz için CV-Öz Geçmişinizi İnsan Kaynaklarına Bırakın Değerlendirme yapıldıktan sonra sizi bir sonraki aşama olan Manisa Büyükşehir Belediyesine Mülakata Çağırıldığınızda Lütfen Giyim Kuşam konusunda çok hassas olarak Mülakata katılınız ve araştırma yapmaya özen gösteriniz.

zabita-itfaiye-logo

Manisa Büyükşehir Belediyesinde Çalışan Personel Maaşları için Lütfen Belediye Memur Maaşları Sayfasını Ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Memur Alımları için Lütfen Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Adalet Bakanlığı Hakim Alımı 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Hasret dedi ki:

    Manisa Belediyesi alımları yapıldı mı acaba Aralıkta yayınlanmış ama bitti başvuru süresi.

  2. ERGÜN CEYLAN dedi ki:

    E+SRC2 var MANISANIN AKHISAR ILCESINDE OTURUYORUM MHP DE DELEGEYIM MANISANIN KOYLERE GIDEN BELEDIYE ARABALARINDA ÇALISMAK İSTİYORUM LUTFEN YARDIMCI OLUN 500 TL KIRADA OTURUYORUM YENI DŮĞÜN YAPTIM TEL.0546 296 06 35 ERGÜN CEYLAN

  3. Ahmet dedi ki:

    İtfaiyeci veya zabıta olmak için neleri yapmam gerekiyor uzun bir süredir araştırıyorum ama bu konularda pek tecrübem yok. Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve sigortacılık bölümünü okuyorum 2 senelik bu sene eylül ekim gibi diplomamı verecekler sanırım. Bu konuda ne yapmam gerektigini bilmiyorum biraz detaylı bi şekilde yardımcı olursanız sevinirim

BİR YORUM YAZ