Mersin Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Mersin Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Mersin Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı 2016 yılında önceki yıllarda olduğu gibi bir çok birime alım yapmaya devam edecek Türkiyenin Çalışkan Belediyelerinden Olan Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımını bir önceki yıllara göre oldukça arttırdığı görülmektedir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 Bu Birimlerin Başında Zabıta, İtfaiye ve Belediye Hizmet Binasındaki Personel ihtiyacını karşılayacak, Açıktan Atama Yolu ve Kpss puanları ile adayları değerlendirerek alım yapan MBB Özenle seçtiği Personellerini almaya gayret gösteriyor.
belediye-personeli


Mersin Büyükşehir Belediyesine Başvurunuz için CV-Öz Geçmişinizi İnsan Kaynaklarına Bırakın Değerlendirme yapıldıktan sonra sizi bir sonraki aşama olan Mersin Büyükşehir Belediyesine Mülakata Çağırıldığınızda Lütfen Giyim Kuşam konusunda çok hassas olarak Mülakata katılınız ve araştırma yapmaya özen gösteriniz.

zabita-itfaiye-logo

Mersin Büyükşehir Belediyesinde Çalışan Personel Maaşları için Lütfen Belediye Memur Maaşları Sayfasını Ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Memur Alımları için Lütfen Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Adalet Bakanlığı Hakim Alımı 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Fatma dedi ki:

    Meslek lisesi mezunu kpss ye girip 70 puan alsa hangi meslek gurubunu yapar beldiyede

  2. İbrahim BOZ dedi ki:

    Ben üniversite okuyorum 70-75 arası ortaöğretim KPSS ile memur olabilirmiyim gardiyanlık, zabıtalık belediye memuru olma şansım varmı.

BİR YORUM YAZ