Nevşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Nevşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Nevşehir Belediyesi Memur Alımı 2016 yılında önceki yıllarda olduğu gibi bir çok birime alım yapmaya devam edecek Türkiyenin Çalışkan Belediyelerinden Olan Nevşehir Belediyesi Personel Alımını bir önceki yıllara göre oldukça arttırdığı görülmektedir.

Nevşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 Bu Birimlerin Başında Zabıta, İtfaiye ve Belediye Hizmet Binasındaki Personel ihtiyacını karşılayacak, Açıktan Atama Yolu ve Kpss puanları ile adayları değerlendirerek alım yapan NB Özenle seçtiği Personellerini almaya gayret gösteriyor.
belediye-personeli


Nevşehir Belediyesine Başvurunuz için CV-Öz Geçmişinizi İnsan Kaynaklarına Bırakın Değerlendirme yapıldıktan sonra sizi bir sonraki aşama olan Nevşehir Belediyesine Mülakata Çağırıldığınızda Lütfen Giyim Kuşam konusunda çok hassas olarak Mülakata katılınız ve araştırma yapmaya özen gösteriniz.

zabita-itfaiye-logo

Nevşehir Belediyesinde Çalışan Personel Maaşları için Lütfen Belediye Memur Maaşları Sayfasını Ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Memur Alımları için Lütfen Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Adalet Bakanlığı Hakim Alımı 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Taner YILMAZ dedi ki:

    merhabalar alım ile ilgili bir tarih var mı uzman çavuşluktan istifa ettim bu şekilde alım oluyor mu bazı belediyeler tercih etmiyor askeri personeli

  2. Ahmet dedi ki:

    Teşekkürler

BİR YORUM YAZ