Polis maaşları ne kadar

Polis maaşları ne kadar

Polis Maaşları, bu konuda bilgi verilmeden önce Polislik Mesleğinin ne kadar zor ve aldıkları maaşın ne kadar değerli olduğunu siz polisler ve bu polis maaşını merak edip sayfamıza gelen değerli ziyaretçilerimize bildirmek isteriz.

Polis Olmak çok kolay olmasada olduktan sonrada bir çok şeyden feragat etmek demektir, Vatanın milletin birliği için askerlerimiz gibi ailelerinden, çocuklarından ve bir çok sosyal faaliyetlerde olduğu gibi.cevik-kuvvet-maaslari

Sadece Polis Maaşı için yapılmayacak mesleklerin başında gelir. Çünkü inanın bir üniformayı üzerinizde taşımak yıl 2017 çok zor, Eskiden Polisimize, Askerimize ve Zabıtamıza saygı seviyesi üst düzeydeydi son yıllarda bu saygı “Sizin Maaşınızı Biz Veriyoruz” Aldı bunu demeye hiç kimsenin hakkı yok olamazda.bayan-polis-maaslari


“Polis Maaşları”

Polis Maaşları konusunda bir hususu dile getirmek gerekiyor, 5 yıllık bir polis ile yeni mezun olan polis maaşı arasındaki fark 80 Türk Lirasını geçmemektedir. 2017 Yılı Ocak Zammı ile birlikte Evli bir Polisin maaşına aile yardımı 199 TL olarak eklenmiştir. 657 Sayılı Devlet Memuru statusundeki Polis Memurlarının Aile yardımı alabilmeleri için eşinin çalışmıyor olması gerekmektedir. Çocuk Tazminatı ise 55 TL olarak ilave edilmektedir.
Görev yaptıkları ve birimlerine göre aldıkları özel tazminatları ile maaşlar da farklılık gösterebilmektedir. Yeni mezun Olan Bir Polis Maaşı ise 2900 TL civarındadır bu tutara aile yardımı ve çocuk tazminatı eklenmemiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Polis Memuru dedi ki:

  Güncel Polis Maaşları bilgisini paylaştığınız için sağolun.

 2. Mahmut dedi ki:

  Kolumda dövme var polis olmam için bir engelmidir bunu öğrenmek istiyorum ?

 3. krjgr dedi ki:

  var evet engel

 4. Kenan demirbilek dedi ki:

  Kalumda küçüklükten kalma yara izleri var polis olmama engel mi?

 5. Yücel dedi ki:

  Bu sene lise bitiyor polis olmak için ne yapmam gerekiyor?

 6. Ali dedi ki:

  Boyun 173 kilom 53 bu orantı polis olmama engel mi?
  Teşekkürler şimdiden

 7. Emrah vural dedi ki:

  Boyum 185 kilom 85 benden polis olurmu

BİR YORUM YAZ