Sağlık Bakanlığı Personel Alımı 2016

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı 2016

Sağlık Bakanlığı Memur alımı yapacağını Duyurdu, Alım yapacağı sayıyı belirten Sağlık Bakanlığı 4.920 Personel Alımı Yapacak. 2015 Kpss Puanı üzerinden Alım yapacağını Duyuran Sağlık Bakanlığı, Orta Öğretim, Ön Lisans ve Lisans düzeylerinde ayrı ayrı olmak üzere Sözleşmeli Persone alacağını açıkladı.

 

saglik-bakanligi-personel-alimi-2016

Başvuru Nasıl Yapılır

saglik-bakanligi-personel-alimi


Aday Olanlar Tercihlerini 6-12 Ekim 2015 Tarihlerinde ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet sitesinden Ösym Tarafından yayınlanan bu alıma ait klavuzda yer verilen kurallara göre, şifrelerini girerek kendileri yapacaklar. Başvurular Sadece Bu şekilde yapılacaktır. Ösym’e Posta yolu ile veya elden teslim edenlerin başvuruları geçerli sayılmayacaktır. Sağlık Fizi20kçisi, Perfüzyonist ve Odyolog Pozisyonlarını tercih etmek isteyenlerin 02 Ekim 2015 Tarihine kadar mutlaka Devlet Personel Başkanlığı Kamu Personel İstihdam Dairesi Başkanlığına Şahsen Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Sağlık Bakanının Personel Alımı Konuşmasını İzleyin

Aşağıdaki Klavuzu İnceleyerek Kaç Kişilik ve hangi pozisyonda alım yapılacağı ile ilgili bilgileri inceleyebilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Sağlık Bakanlığı Personel Alım Klavuzu

Bir önceki yazımız olan Yüzbaşı Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ