Samsun Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Samsun Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Samsun Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı 2016 yılında önceki yıllarda olduğu gibi bir çok birime alım yapmaya devam edecek Türkiyenin Çalışkan Belediyelerinden Olan Samsun Büyükşehir Belediyesi Personel Alımını bir önceki yıllara göre oldukça arttırdığı görülmektedir.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 Bu Birimlerin Başında Zabıta, İtfaiye ve Belediye Hizmet Binasındaki Personel ihtiyacını karşılayacak, Açıktan Atama Yolu ve Kpss puanları ile adayları değerlendirerek alım yapan SB Özenle seçtiği Personellerini almaya gayret gösteriyor.
belediye-personeli


Samsun Büyükşehir Belediyesine Başvurunuz için CV-Öz Geçmişinizi İnsan Kaynaklarına Bırakın Değerlendirme yapıldıktan sonra sizi bir sonraki aşama olan Samsun Büyükşehir Belediyesine Mülakata Çağırıldığınızda Lütfen Giyim Kuşam konusunda çok hassas olarak Mülakata katılınız ve araştırma yapmaya özen gösteriniz.

zabita-itfaiye-logo

Samsun Büyükşehir Belediyesinde Çalışan Personel Maaşları için Lütfen Belediye Memur Maaşları Sayfasını Ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Memur Alımları için Lütfen Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Adalet Bakanlığı Hakim Alımı 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ufuk turkmen dedi ki:

    samsun büyük sehir belediyesinde etvai sıtacımı yaptım gıresun ünüverstesı edvai bölümünü btirdim sizlerden ıstegim meslegimi yapmak icin beni edvai daire baskanlıgına edvai eri olarak ise almamanızı saygıyla arz eerım kps gırdım puanım yeterlı meyil adresime bu müracatımla ılgili bilgi vermenizi arzederim

  2. OLGUN dedi ki:

    Bu haber tamamen YALAN haberden ibarettir. Samsun Büyükşehir Belediyesi MEMUR alımı yapmamaktadır. Araştırılmadan özensiz yapılan bu haberi yanlış buluyorum…İnsanların duyguları ve umutları ile lütfen oynamayın… Arkadaşlar MEMUR alımı yoktur. Bilgilerinize…

BİR YORUM YAZ