Sosyoloji Maaşları Ne Kadar

Sosyoloji Maaşları Ne Kadar

Sosyoloji Maaşları 2016,Sosyoloji mesleği yapan kişiler toplumu  inceler ve toplumun düzenini sağlamak için yeni projeler, planlar ve önerileri devlete sunar. Sosyoloji mesleğinde bir kariyer yapmak istiyorsanız bir toplumda iyi bir ortam kurabilme, iletişiminizin iyi olması ve mantık yürütebilen biri olmanız gerekmektedir.

sosyoloji-maasi
Sosyal Bilgiler olarak ilkokulda görmüş olduğumuz dersin’ de öğretmenliğini yapan söz konusu kişiler dilerlerse özel bir sektörde işe girebilir dilerlerse de KPSS sınavına girip Kamu sektöründe çalışabilirler. Sosyoloji Uzmanları bulmuş oldukları tezleri ve diğer bulguları kendilerine ait olan bir büro da incelerler.


sosyoloji-maaslari-2016
Söz konusu meslekte yer alan Sosyoloji Uzmanı Maaşları ise  eğer yeni hizmette bulunan bir sosyoloji uzmanın maaşı 2.462 TL olarak Ocak Zammı ile belirlenmiştir.

Sosyoloji Maaşları ilave olarak evli ve eşi çalışmayanların Aile yardım ücreti 181 TL Çocuğu olanlarda ek ücretler alarak bu maaşlara ilave ücretler eklenmektedir. Ocak Zammını sizlerle paylaştık derece kademelerine göre Sosyoloji Maaşları farklılık gösterebilmektedir. Temmuz Zammını öğrenebilmek için Sayfamızı yine zam döneminde ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Sosyolog Maaşları

Bir önceki yazımız olan Yüzbaşı Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ