Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik Maaşları

Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik Maaşları

Tıbbi Sekreter Maaşları 2016, Aldıkları Maaş Çalıştıkları Kurumun Döner Sermayesi ile değişiklik gösterdiği gibi Tecrübeside Maaşlarında değişiklik göstermektedir tabi bu Özel Hastane Tıbbi Sekreter Maaşları için Geçerlidir. Devlet Hastanelerinde Çalışan Tıbbı Sekreter’ler hakkında bilgiyi detaylı olarak aşağıda yer vereceğiz.

2016 Tıbbi Sekreter Maaşları 657 Sayılı Devlet Memuru Statüsünde çalışanlar Her sene yılda iki defa ocak ve temmuz ayında zam almaktadırlar. Her Zam döneminde aldıkları Zam oranı ise %3lük bir dilimdir ve Ek olarak Evli olan ve eşi çalışmayan bir Tıbbi Sekreter’in maaşına ilave olarak Aile yardım tazminatı ve çocuğu olanlar için yaş grubuna göre değişiklik gösteren bir rakam ilave edilmektedir. Aile yardım Tazminatı ise 2016 Ocak ayında 181 TL olarak artış göstermiştir.

tıbbi-sekreter-maaslari

Tıbbi dökümantasyon ve sekreterlik Maaşları 2016 Ocak döneminde Aldığı Maaş Özel Hastanelerde 1400 TL ile 1800 TL arasında değişmektedir.


Devlet Hastanelerinde Çalışan Tıbbı Sekreterler ise 2250 TL ile 2600 TL arasınde değişiklik göstermektedir. Temmuz Zammı hakkında bilgi almak için zam döneminde sayfamızı ziyaret ederek güncelleyeceğimiz rakamları öğrenebilirsiniz.

tıbbi-laboratuar-teknikeri-

Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Maaşları

Özel Hastanelerde Çalışan tıbbi laboratuvar teknikeri maaşları 2016 yılında 1750 TL ile 2100 TL arasında değişiklik göstermektedir. Daha detaylı bilgiye sahip olan bu mesleği icra eden teknikerlerin bizimle yorum sayfasından iletişime geçerek maaşları hakkında bilgi verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hava Kuvvetleri Sözleşmeli Er Maaşları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ